Büşra Şahin
 • 1
Tecrübeli

Teknolojinin eğitime katkıları nelerdir

 • 1

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Teknolojinin eğitime katkıları şunlardır: Erişim kolaylığı, interaktif öğrenme, kişiselleştirilmiş eğitim, zengin içerik, anında geri bildirim, işbirliği, eğlenceli öğrenme, veri analizi, materyal taşıma kolaylığı, yaratıcı ifade fırsatları.

  Teknolojinin eğitime katkıları şunlardır: Erişim kolaylığı, interaktif öğrenme, kişiselleştirilmiş eğitim, zengin içerik, anında geri bildirim, işbirliği, eğlenceli öğrenme, veri analizi, materyal taşıma kolaylığı, yaratıcı ifade fırsatları.

  Daha az gör!
 2. Teknoloji sayesinde saatlerce ulaşacağımiz bilgiler saniyeler içinde ellerimizin arasında olabiliyor.

  Teknoloji sayesinde saatlerce ulaşacağımiz bilgiler saniyeler içinde ellerimizin arasında olabiliyor.

  Daha az gör!
 3. Teknoloji her alanda karşımıza çıkıyor. onsuz yapamıyoruz. ailemizden uzaktayız, onlarla her an iletişim kurabiliyoruz. ödevlerimiz oluyor, onun için hemen bilgilere ulaşabiliyoruz. bilgileri dersimiz için kullanabiliyoruz. kendi gelişimimiz için kullanıyoruz. bugünlerde de yapay zeka çıktı. bakalımDevamını Oku

  Teknoloji her alanda karşımıza çıkıyor. onsuz yapamıyoruz. ailemizden uzaktayız, onlarla her an iletişim kurabiliyoruz. ödevlerimiz oluyor, onun için hemen bilgilere ulaşabiliyoruz. bilgileri dersimiz için kullanabiliyoruz. kendi gelişimimiz için kullanıyoruz. bugünlerde de yapay zeka çıktı. bakalım teknoloji nerelere gidecek?

  Daha az gör!
 4. Teknoloji, bilginin daha kolay ve hızlı şekilde edinilmesini sağlar. Daha etkin ve kalıcı bir eğitime imkan tanır.

  Teknoloji, bilginin daha kolay ve hızlı şekilde edinilmesini sağlar. Daha etkin ve kalıcı bir eğitime imkan tanır.

  Daha az gör!
 5. Teknolojinin eğitime katkılarını salgın döneminde hepimiz az çok gördük.Böyle olağanüstü durumlarda teknoloji eğitim için çok önemli hale geliyor.Bunalara ek olarak her bilgiye anında ulaşma olanağı sunar.Bence en büyük etkisi teknolojinin,öğrenmenin zaman ve mekân kısıtlaması olmadan gerçekleşmesinDevamını Oku

  Teknolojinin eğitime katkılarını salgın döneminde hepimiz az çok gördük.Böyle olağanüstü durumlarda teknoloji eğitim için çok önemli hale geliyor.Bunalara ek olarak her bilgiye anında ulaşma olanağı sunar.Bence en büyük etkisi teknolojinin,öğrenmenin zaman ve mekân kısıtlaması olmadan gerçekleşmesini sağlamadır.

  Daha az gör!
 6. Teknoloji sayesinde eğitimde zaman ve mekan sınırlaması ortadan kalktı.Öğrenciler ve öğretmenler araştırma yaparken daha geniş bilgi kaynaklarına daha kolay ulaşabiliyorlar.

  Teknoloji sayesinde eğitimde zaman ve mekan sınırlaması ortadan kalktı.Öğrenciler ve öğretmenler araştırma yaparken daha geniş bilgi kaynaklarına daha kolay ulaşabiliyorlar.

  Daha az gör!