Şilan pek
 • 0
Çaylak

Yapay zeka hangi mesleklerin sonu olur?

 • 0

Meslek

Yapay zeka

Teknoloji

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Yapay zeka günümüzde birçok yerde kullanılıyor ve kullanılan alanların giderek yapay zekaya bırakılması sonucu bir çok mesleği bitirecek.

  Yapay zeka günümüzde birçok yerde kullanılıyor ve kullanılan alanların giderek yapay zekaya bırakılması sonucu bir çok mesleği bitirecek.

  Daha az gör!
 2. Yapay zeka daha çok içgüdü ve duygu gerektirmeyen işlerde iyi olacağından geleneksel işçiliğin yerini alacağını düşünüyorum.

  Yapay zeka daha çok içgüdü ve duygu gerektirmeyen işlerde iyi olacağından geleneksel işçiliğin yerini alacağını düşünüyorum.

  Daha az gör!
 3. Pilotluk diyebiliriz. Bilim insanları tarafından yapay zeka ile savaş pilotları sürüşleri test edilmiş olup yapay zekanın hesaplamaları daha iyi yaptığı ve savaşın gidişâtına göre durumları en iyi şekilde değerlendirilip karar alındığı bulunmuştur. Bu yüzden yapay zeka pilotluk mesleğinin sonunu getDevamını Oku

  Pilotluk diyebiliriz. Bilim insanları tarafından yapay zeka ile savaş pilotları sürüşleri test edilmiş olup yapay zekanın hesaplamaları daha iyi yaptığı ve savaşın gidişâtına göre durumları en iyi şekilde değerlendirilip karar alındığı bulunmuştur. Bu yüzden yapay zeka pilotluk mesleğinin sonunu getirebilir diyebiliriz.

  Daha az gör!