Fatma
 • 0
Tecrübeli

Unutamadığınız bir çocukluk anınız var mı?

 • 0

???

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Küçükken ablam bana bi kol saati hediye etti bendeo zamanlar baya bi beğeniyorum kol saatlerini doğum günüm için almıştı. Şuan aklıma bu geldi anı olarak

  Küçükken ablam bana bi kol saati hediye etti bendeo zamanlar baya bi beğeniyorum kol saatlerini doğum günüm için almıştı. Şuan aklıma bu geldi anı olarak

  Daha az gör!
 2. Evet çok fazla çocukluk anım var, 3 yaşındaki bazı anılarımı bile hatırlıyorum. Şu an aklıma gelen; 4 yaşlarındayken ailemle karlı bir gecede yürüyorduk, abim beni kocaman bir kar yığınının içine atmıştı hahahah Güzel ama o zamanki halim için korkunç bir anı.

  Evet çok fazla çocukluk anım var, 3 yaşındaki bazı anılarımı bile hatırlıyorum. Şu an aklıma gelen; 4 yaşlarındayken ailemle karlı bir gecede yürüyorduk, abim beni kocaman bir kar yığınının içine atmıştı hahahah Güzel ama o zamanki halim için korkunç bir anı.

  Daha az gör!
 3. Var, küçükken anneannem tavuk beslerlerdi. Tavuğun yeni civcivleri olmuştu bizde abimle beraber civcivleri görmeye gitmiştik abim bir civcivi eline alınca bu tavuk benim aldığım sanıp beni gagalamak için ben koşunca ardıma verdi bütün bahçeyi turladık.

  Var, küçükken anneannem tavuk beslerlerdi. Tavuğun yeni civcivleri olmuştu bizde abimle beraber civcivleri görmeye gitmiştik abim bir civcivi eline alınca bu tavuk benim aldığım sanıp beni gagalamak için ben koşunca ardıma verdi bütün bahçeyi turladık.

  Daha az gör!