zeynpcaglyn
 • 1
Uzman

Sık sık ilaç kullanır mısınız?

 • 1

Malum kış geldi salgın ve hastalıklar arttı. Siz hasta olunca hemen ilaç kullanır mısınız yoksa daha doğal yöntemlere mi başvuruyorsunuz?

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Hayır mümkün olduğunca kullanmamaya çalışıyorum. İlaç yerine doğal yöntemleri kullanmayı tercih ediyorum. Tabii hastalığa göre değişebilir. Her ihtimale karşı doktora görünmek gerekir

  Hayır mümkün olduğunca kullanmamaya çalışıyorum. İlaç yerine doğal yöntemleri kullanmayı tercih ediyorum.

  Tabii hastalığa göre değişebilir. Her ihtimale karşı doktora görünmek gerekir

  Daha az gör!
 2. İlaç hayatımdan eksik olmayan bir alışkanlık gibi  sanırım:))

  İlaç hayatımdan eksik olmayan bir alışkanlık gibi  sanırım:))

  Daha az gör!
 3. Maalesef..  Artık bu yüzden hastane lafını duymak ve ilaç almak istemiyorum. Bana kalsa doğal yöntemlerle ilerlerim falat ilaç olmadan yapamıyorum. Ağrım olduğu zaman bile sürekli kullanan bir insanım.😭

  Maalesef..  Artık bu yüzden hastane lafını duymak ve ilaç almak istemiyorum. Bana kalsa doğal yöntemlerle ilerlerim falat ilaç olmadan yapamıyorum. Ağrım olduğu zaman bile sürekli kullanan bir insanım.😭

  Daha az gör!
 4. İlaç kullanmayı sevmiyorum daha doğal şeyler her zaman tercihimdir. Zaten sürekli bu doğallık içerisinde olursak ilaçlara pek gerek kalmayabilir diye düşünüyorum.

  İlaç kullanmayı sevmiyorum daha doğal şeyler her zaman tercihimdir. Zaten sürekli bu doğallık içerisinde olursak ilaçlara pek gerek kalmayabilir diye düşünüyorum.

  Daha az gör!
 5. Doğal yöntemler zaten hastalandıysanız işe yaramıyor.  Mümkün olan en kısa zamanda doktora gitmek en doğrusu çünkü soğuk algınlığı giderek ciddilesebilen bir hastalık. Halihazırda bir salgın var zaten. Ona yakalanmış biri olarak her yöntemi denedim ve maalesef hicbiri ise yaramadı.

  Doğal yöntemler zaten hastalandıysanız işe yaramıyor.  Mümkün olan en kısa zamanda doktora gitmek en doğrusu çünkü soğuk algınlığı giderek ciddilesebilen bir hastalık. Halihazırda bir salgın var zaten. Ona yakalanmış biri olarak her yöntemi denedim ve maalesef hicbiri ise yaramadı.

  Daha az gör!
 6. Doğal yöntemler en iyisi bol meyve, bitki çayları.. 👌

  Doğal yöntemler en iyisi bol meyve, bitki çayları.. 👌

  Daha az gör!