Ruken
 • 0
Çaylak

Kitap okumak mı yoksa müzik dinlemek mi daha zevkli?

 • 0

Kitap okumak bir çok insana huzur verirken, müzik dinlemek de diğer insanlara aynı huzuru  ve zevki vermektedir. Siz hangi taraftasınız?

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Bence kitap okumak daha zevklidir. Çünkü kitap okumak insanı sakin bir dünyaya çeker, insanı geliştirir ve okuyucunun olaylara karşı empati kurmasını sağlar.

  Bence kitap okumak daha zevklidir. Çünkü kitap okumak insanı sakin bir dünyaya çeker, insanı geliştirir ve okuyucunun olaylara karşı empati kurmasını sağlar.

  Daha az gör!
 2. Müzik dinlemek daha çok hoşuma gittiği için müzik dinlemek derim

  Müzik dinlemek daha çok hoşuma gittiği için müzik dinlemek derim

  Daha az gör!
 3. Kitap okumak daha zevkli. Çünkü kişinin dünyaya bakış açısını değiştiriyor.

  Kitap okumak daha zevkli. Çünkü kişinin dünyaya bakış açısını değiştiriyor.

  Daha az gör!
 4. Aslında her ikisi de hayatımın vazgeçilmez bi parçası. Yani ayrım yapmak çok zor benim için o yüzden her ikisini de tercih ediyorum.

  Aslında her ikisi de hayatımın vazgeçilmez bi parçası. Yani ayrım yapmak çok zor benim için o yüzden her ikisini de tercih ediyorum.

  Daha az gör!
 5. Bence bu ikisi için bir taraf seçemeyiz çünkü her ikisi de ruhumuzu besler. Müzik ruhun gıdasıdır ama kitaplar da olmazsa olmazımızdır. Kitabın verdiği zevk bambaşka iken müzik seni alıp başka yerlere götürür ve farklı bir zevk verir bu yüzden ben ikisi arasında bir seçim yapamam.

  Bence bu ikisi için bir taraf seçemeyiz çünkü her ikisi de ruhumuzu besler. Müzik ruhun gıdasıdır ama kitaplar da olmazsa olmazımızdır. Kitabın verdiği zevk bambaşka iken müzik seni alıp başka yerlere götürür ve farklı bir zevk verir bu yüzden ben ikisi arasında bir seçim yapamam.

  Daha az gör!