Dilara Tola
 • 3
Tecrübeli

İnsanlara verdiğin değer ölçülü olmalı mıdır ?

 • 3

İnsanlar söyledikleriyle yada görünüşleriyle değil olduklarıyla güzeldir. Güzel olduğu hallerine verdiğimiz değerin bir ölçüsü olmalı mıdır?

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Yaşamımızın her noktasında ölçülü olmak gerektiğini düşünüyorum. Buna sevgimiz nefretimiz ve üzüntülerimiz de dahildir. Bu yüzden insanlara verilen değerde de bir ölçü kurulmaya çalışılmalıdır.

  Yaşamımızın her noktasında ölçülü olmak gerektiğini düşünüyorum. Buna sevgimiz nefretimiz ve üzüntülerimiz de dahildir. Bu yüzden insanlara verilen değerde de bir ölçü kurulmaya çalışılmalıdır.

  Daha az gör!
 2. Her şeyin ölçülü olanı herzaman en iyisidir.

  Her şeyin ölçülü olanı herzaman en iyisidir.

  Daha az gör!
 3. Bence evet karşımızda kim olursa olsun verdiğimiz değer karşıdakinin bize vereceği değer kadar olmalıdır.Kişi karşısındakine ayna gibi olmalıdır ne kadar değer verirse o kadar da almalıdır.

  Bence evet karşımızda kim olursa olsun verdiğimiz değer karşıdakinin bize vereceği değer kadar olmalıdır.Kişi karşısındakine ayna gibi olmalıdır ne kadar değer verirse o kadar da almalıdır.

  Daha az gör!
 4. Her şeyde olduğu gibi insanlara verilen değerde de ölçütler olmalıdır ve bu ölçüt kişinin 'kendi benliğine vermiş olduğu değeri aşmamak' la sınırlandırılabilir.

  Her şeyde olduğu gibi insanlara verilen değerde de ölçütler olmalıdır ve bu ölçüt kişinin ‘kendi benliğine vermiş olduğu değeri aşmamak’ la sınırlandırılabilir.

  Daha az gör!