zekikızekiye
 • 0
Çaylak

İnsanlar kpop'a niye bu kadar önyargılı?

 • 0

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Sosyal medyadan yayılan yanlış bilgilerin ebeveynleri k-pop konusunda yanlış yönlendirdiğini bu yüzden de bir ön yargı oluşturduğunu düşünüyorum. Bazen bir şarkı sadece bir şarkıdır.

  Sosyal medyadan yayılan yanlış bilgilerin ebeveynleri k-pop konusunda yanlış yönlendirdiğini bu yüzden de bir ön yargı oluşturduğunu düşünüyorum. Bazen bir şarkı sadece bir şarkıdır.

  Daha az gör!
 2. Mesela ben bir kitabı sırf kapağının rengini sevmediğim için okumazsam içindeki birçok bilgiyi kaçırmış olurum ve bu benim aleyhime olur ama önyargıyı bırakıp kitabın içeriğini merak edip okusaydım belki o kitap bana bir şeyler öğretebilirdi. Bence K-pop'a olan önyargı da buna benzetilebilir. K-popDevamını Oku

  Mesela ben bir kitabı sırf kapağının rengini sevmediğim için okumazsam içindeki birçok bilgiyi kaçırmış olurum ve bu benim aleyhime olur ama önyargıyı bırakıp kitabın içeriğini merak edip okusaydım belki o kitap bana bir şeyler öğretebilirdi. Bence K-pop’a olan önyargı da buna benzetilebilir. K-pop sayesinde başka bir dil öğrenip, farklı insanlar tanıyıp, farklı ülkeler, farklı kültürler gören hatta çeşitli dallarda kendine meslek edinen birçok kişiyi tanıyorum.

  Daha az gör!