Tamer Şener
 • 1
Çaylak

Hava durumunun insanın ruh hali üzerinde etkisinin olduğuna inanıyor musunuz?

 • 1

Düşüncelerinizi merak ediyorum?..

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Kesinlikle inanıyorum. Kapalı hava karamsar bir ruh hali hissi verir genelde. Ancak açık ve güneşli hava enerji verir. Ama tabi bu kişinin karakteri ile de ilişkilidir. Her hava herkeste aynı hissi uyandırmaz.

  Kesinlikle inanıyorum. Kapalı hava karamsar bir ruh hali hissi verir genelde. Ancak açık ve güneşli hava enerji verir. Ama tabi bu kişinin karakteri ile de ilişkilidir. Her hava herkeste aynı hissi uyandırmaz.

  Daha az gör!
 2. Kessinlikle etkilediğini düşünüyorum çünkü her şeyden önce o gün içinde yapacağın şeyler dahil olmak üzere hava durumuna göre kendini ayarlıyorsun bu da ruh halini dolaylı da olsa etkiler

  Kessinlikle etkilediğini düşünüyorum çünkü her şeyden önce o gün içinde yapacağın şeyler dahil olmak üzere hava durumuna göre kendini ayarlıyorsun bu da ruh halini dolaylı da olsa etkiler

  Daha az gör!
 3. Hava durumu beni her zaman etkiler. Kapalı havalarda bir şey yapmak istemezken açık, güneşli havalarda yüzüm güler ve daha enerjik olurum. Saatlerin ileri geri alınmamasından dolayı 7'de uyandığımızda hala etrafın karanlık olduğunu görünce daha sabah olmadı psikolojisine de kapılıyorum. Uyumaya devaDevamını Oku

  Hava durumu beni her zaman etkiler. Kapalı havalarda bir şey yapmak istemezken açık, güneşli havalarda yüzüm güler ve daha enerjik olurum. Saatlerin ileri geri alınmamasından dolayı 7’de uyandığımızda hala etrafın karanlık olduğunu görünce daha sabah olmadı psikolojisine de kapılıyorum. Uyumaya devam etmek istiyorum. Sonra otobüsleri düşünüyorum ve hemen kalkıp otobüs durağına koşuyorum.

  Daha az gör!
 4. Evet, hava durumunun insanın ruh haline etkisi vardır bence . Ama  etkisi kişiye göre değişebilir. Örneğin biri yağmurlu , kapalı havaları severken , bir başka kişi ise böyle zamanlarda daha mutsuz olabilir.

  Evet, hava durumunun insanın ruh haline etkisi vardır bence . Ama  etkisi kişiye göre değişebilir. Örneğin biri yağmurlu , kapalı havaları severken , bir başka kişi ise böyle zamanlarda daha mutsuz olabilir.

  Daha az gör!
 5. Ruh halimizin etkilendiği en önemli etmenlerin birininde hava durumu olduğunun birçok araştırma ile kanıtlandığı ve tespit edildiği'den oldukça aşikar bir gerçektir çünkü hemen şu örneği aklınıza getirebilirsiniz sizce Almanlar niçin bu kadar felsefe yapmışlar? Cevap çok açık hava oldukça kapalı veDevamını Oku

  Ruh halimizin etkilendiği en önemli etmenlerin birininde hava durumu olduğunun birçok araştırma ile kanıtlandığı ve tespit edildiği’den oldukça aşikar bir gerçektir çünkü hemen şu örneği aklınıza getirebilirsiniz sizce Almanlar niçin bu kadar felsefe yapmışlar? Cevap çok açık hava oldukça kapalı ve yağışlı e, bu insanlar bol bol düşünüp hatta ve hatta karamsar düşünüp felsefe yapmayacaklarda ne yapacaklar diğer ekvatoral iklime sahip yada güneşi izleme oranina daha fazla sahip ülkelere göre.

  Daha az gör!
 6. Bence vardır ya . Ben kapalı, yağmurlu havalarda çok daha mutlu oluyorum. Ama güneşli havalarda ise modum düşebiliyor.

  Bence vardır ya .

  Ben kapalı, yağmurlu havalarda çok daha mutlu oluyorum. Ama güneşli havalarda ise modum düşebiliyor.

  Daha az gör!