zeynpcaglyn
  • 0
Uzman

Düzenli okuyor musunuz?

  • 0

Düzenli okuyor musunuz? Bunun için bir programınız veya rutininiz var mı? Roman, makale, dijital kitap vb her şey olabilir. Bu konu üzerine bir sunum yapacağım, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

  1. Okumak benim için ekmek su ihtiyacı gibi bir şey. Her gün ama her gün mutlaka okurum. Okumadan geçen günüm boş geçmiş gibi hissederim. Ayrıca kitap ödünç almayı da vermeyi de pek sevmem. Isterim ki kitap benim olsun, kitapligimda olsun. Ve kitaplarima çok değer veririm. Onlara değer veririm. Not alaDevamını Oku

    Okumak benim için ekmek su ihtiyacı gibi bir şey. Her gün ama her gün mutlaka okurum. Okumadan geçen günüm boş geçmiş gibi hissederim. Ayrıca kitap ödünç almayı da vermeyi de pek sevmem. Isterim ki kitap benim olsun, kitapligimda olsun. Ve kitaplarima çok değer veririm. Onlara değer veririm. Not alarak okurum, altlarını çizerim bazı cümlelerin. Sonra ara ara açar, çizdiğim yerleri tekrar okurum. Verilen kitaplar para gibi asla geri gelmez. Hem bu sebeple hem de gelenler de yıpranmış olarak geldiği için ödünç vermekten hoşlanmam. Kitap okumak, kitaplar benim için çok özel.

    Daha az gör!