1. İlk defa drone kullanacaksanız aradığınız drone mutlaka piyasadaki en ucuz drone olacak diye bir durum yok. Önemli olan drone’dan beklentileriniz ve ne amaçla kullanmak istediğiniz. Drone’larda aramanız gereken temel özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür: Kontrollerin yanıt verme hızının neredeDevamını Oku

  İlk defa drone kullanacaksanız aradığınız drone mutlaka piyasadaki en ucuz drone olacak diye bir durum yok. Önemli olan drone’dan beklentileriniz ve ne amaçla kullanmak istediğiniz. Drone’larda aramanız gereken temel özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Kontrollerin yanıt verme hızının neredeyse anlık ve gecikmesiz olması ve tercihen bir telefon uygulaması tarafından kontrol edilmemesi gerekir.
  • GPS’e sahip olmak, bir drone uçurmak için size inanılmaz bir kolaylık sağlar.
  • Yeni başlayanlar için bir drone’nun tekrar tekrar kaza yapacağı aşikar. Bu yüzden dayanıklılık geçmişi olan ve kolayca hasar görecek parçaların mümkün olduğunca korunduğu bir drone doğru bir tercih olacaktır.
  • Drone’unuzu uçurmak amacıyla kullanmak istiyorsanız kamera gerekli değil.
  See less
 2. yurt dışında zaten o paraya telefonun kendisini alabiliyorsun. anladığım yurt dışından bir telefon alırsanız bir tane de hazineye hediye ediyorsunuz artık.

  yurt dışında zaten o paraya telefonun kendisini alabiliyorsun. anladığım yurt dışından bir telefon alırsanız bir tane de hazineye hediye ediyorsunuz artık.

  See less
 3. Arda Güler'in transferi büyük bir gelişme. Kendisinin Twitter'da "Türk gençlerinin istediklerinde her şeyi başarabileceğini kanıtlayabilmek için bu kararı almam gerekiyordu." paylaştığı bu mesaj Türk gençlerine karamsarlıktan uzaklaşıp başarabilme arzusunu aşılar.

  Arda Güler’in transferi büyük bir gelişme. Kendisinin Twitter’da “Türk gençlerinin istediklerinde her şeyi başarabileceğini kanıtlayabilmek için bu kararı almam gerekiyordu.” paylaştığı bu mesaj Türk gençlerine karamsarlıktan uzaklaşıp başarabilme arzusunu aşılar.

  See less
 4. faiz politikalarında eskiye göre düşük marjda bir değişiklik gözlense de en azından şimdilik yapısal reformlar yapılmadığı sürece doların şu anki bulunduğu seviyelerin altında olmasını çok beklememek gerekir bence. Tabi bir de ithalat ihracat tarafı var o yüzden TL'nin dolar karşısında kısa ya da orDevamını Oku

  faiz politikalarında eskiye göre düşük marjda bir değişiklik gözlense de en azından şimdilik yapısal reformlar yapılmadığı sürece doların şu anki bulunduğu seviyelerin altında olmasını çok beklememek gerekir bence. Tabi bir de ithalat ihracat tarafı var o yüzden TL’nin dolar karşısında kısa ya da orta vadede önemli şekilde değerlenmesi özellikle ihracata etkisini de göz ardı etmemek gerekir diye düşünüyorum.

  See less