Sinem Tosun
 • 0
Çaylak

Bir şansınız olsaydı geçmişi mi telafi ederdiniz yoksa geleceğimi yönetmek isterdiniz ?

 • 0

Bir çok insan geçmişinden şikayetçidir ve yaptıkları veya yapamadıkları için pişmandır.Peki size bir şans verilseydi geçmişe dönüp hatalarınızı mı telafi etmek isterdiniz yoksa geçmişi unutup hayatınızda temiz bir sayfa açıp geleceğinizi mi yönetmek isterdiniz ?

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Çok zor bir soru:,,) Geleceğin belirsizliği hem çok stresli hem de yaşamayı keyifli kılıyor. Ama yine de geleceği yönetmek isterdim. Derin düşününce aslında şu anda yaptıklarımızla geleceği yönettiğimiz gerçeği de kafa yakıyor :))

  Çok zor bir soru:,,) Geleceğin belirsizliği hem çok stresli hem de yaşamayı keyifli kılıyor. Ama yine de geleceği yönetmek isterdim. Derin düşününce aslında şu anda yaptıklarımızla geleceği yönettiğimiz gerçeği de kafa yakıyor :))

  Daha az gör!
 2. Geçmişi telafi etmek veya geleceği yönetmek, karmaşık ve zor kararlardır. Çoğu zaman benim de "Keşke o ana dönüp hatamı düzeltebilseydim."  ya da "Bunu neden söylemedim, keşke söyleseydim." dediğim anlar oluyor. Fakat o hatayı yapmamış olsaydım şimdiki ben olmazdı. Hatasız insan yoktur ama yine de şDevamını Oku

  Geçmişi telafi etmek veya geleceği yönetmek, karmaşık ve zor kararlardır. Çoğu zaman benim de “Keşke o ana dönüp hatamı düzeltebilseydim.”  ya da “Bunu neden söylemedim, keşke söyleseydim.” dediğim anlar oluyor. Fakat o hatayı yapmamış olsaydım şimdiki ben olmazdı. Hatasız insan yoktur ama yine de şu an bile o anlara dair keşkelerim var ne yazık ki.

  Daha az gör!
 3. Geçmişteki hataları telafi etmek, öğrenmek ve büyümek için bir fırsat sunabilir bana ancak geleceği yönetmek de hedeflerime ulaşma şansını verir.Ama bence mantıklı olan geleceğimi yönetmek olacaktır çünkü geçmişte yaptığım hataları bir şekilde unutmuşumdur ya da ders çıkarmışımdır bu yüzden geçmişimDevamını Oku

  Geçmişteki hataları telafi etmek, öğrenmek ve büyümek için bir fırsat sunabilir bana ancak geleceği yönetmek de hedeflerime ulaşma şansını verir.Ama bence mantıklı olan geleceğimi yönetmek olacaktır çünkü geçmişte yaptığım hataları bir şekilde unutmuşumdur ya da ders çıkarmışımdır bu yüzden geçmişime dönmeyi pek de mantıklı bulmuyorum.Onu yerine geleceğimi yönetmek,hedeflerim ve düşüncelerim doğrultusunda ilerlemeyi tercih ederdim eğer böyle bir şansım olsaydı.

  Daha az gör!