Azra Betül Aksak
 • 0

Başka ülkede doğup büyümek ister miydiniz?

 • 0

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Hayır istemem çünkü insanın doğup büyüdüğü yer insanın kaderidir. Ama insan farklı memleketleri gezip dolaşmak ister. Bunun için bir dünya turu yapmak çok güzel olur.

  Hayır istemem çünkü insanın doğup büyüdüğü yer insanın kaderidir. Ama insan farklı memleketleri gezip dolaşmak ister. Bunun için bir dünya turu yapmak çok güzel olur.

  Daha az gör!
 2. Coğrafya kaderdir diye bir söz var. Başka ülkede doğma isteği tamamen o ülkeye bağlı. Eğer ülkenin standartları benim isteklerim ile eş doğrultuda ise evet isteyebilirdim.

  Coğrafya kaderdir diye bir söz var. Başka ülkede doğma isteği tamamen o ülkeye bağlı. Eğer ülkenin standartları benim isteklerim ile eş doğrultuda ise evet isteyebilirdim.

  Daha az gör!
 3. bazen isterdim diye düşünüyorum. ancak başka ülkeleri gördükten sonra ülkemize şükrediyorum. değerini ülkemizden dışarı çıktığımızda daha çok anlıyor ve kıymetini bilmemiz gerektiğini fark ediyorum.

  bazen isterdim diye düşünüyorum. ancak başka ülkeleri gördükten sonra ülkemize şükrediyorum. değerini ülkemizden dışarı çıktığımızda daha çok anlıyor ve kıymetini bilmemiz gerektiğini fark ediyorum.

  Daha az gör!