Berivan Demir
 • 0
Tecrübeli

Aile denince aklınıza gelen ilk kişi kimdir?

 • 0

Her insanda aile kelimesi farklı bir şekilde nüfuz etmektedir. Sizin için aile denilince aklınıza gelen ilk kişi veya kişiler kimdir?

İlginizi Çekebilecek Sorular

Yanıtla

Yanıt eklemek için giriş yapmalısınız.

 1. Yanındayken gerçekten mutlu olabileceğim herhangi biri çünkü kan bağı olmasına gerek yok.

  Yanındayken gerçekten mutlu olabileceğim herhangi biri çünkü kan bağı olmasına gerek yok.

  Daha az gör!
 2. Aile kavramı benim için uzak bir kelime ve bunu konuşmak benim için zor fakat bunu tanımlayacak olsaydım aklıma gelen ilk kişi annem olurdu.

  Aile kavramı benim için uzak bir kelime ve bunu konuşmak benim için zor fakat bunu tanımlayacak olsaydım aklıma gelen ilk kişi annem olurdu.

  Daha az gör!
 3. Aslında aile kavramı çok derin bir mevzu ve kişiden kişiye göre değişir. Bazı insanlar için anne, baba ve kardeştir fakat bazı insanlar için de arkadaşlar ya da önem verdiği insanlar olabilir. En azından benim için aile; ilk olarak annem, babam ve kardeşlerim gelir. Öte yandan da kardeşim gibi gördüDevamını Oku

  Aslında aile kavramı çok derin bir mevzu ve kişiden kişiye göre değişir. Bazı insanlar için anne, baba ve kardeştir fakat bazı insanlar için de arkadaşlar ya da önem verdiği insanlar olabilir. En azından benim için aile; ilk olarak annem, babam ve kardeşlerim gelir. Öte yandan da kardeşim gibi gördüğüm en yakın arkadaşlarım.

  Daha az gör!