Kayıt

Soru sormak, soru yanıtlamak ve diğer kullanıcılarla iletişime geçmek için Bi Sorum Var platformuna kaydolun.

Giriş

Soru sormak, soru yanıtlamak ve diğer kullanıcılarla iletişime geçmek için BiSorumVar platformuna giriş yapın.

Parola Sıfırla

Parolanızı sıfırlamak için size gönderilen linke tıklayın. Lütfen e-postanızın gelen kutusu, spam, junk vb. klasörlerini kontrol ettiğinizden emin olun.


Lütfen bu soruyu neden şikayet ettiğinizi kısaca açıklayın.

Lütfen bu yanıtı neden şikayet ettiğinizi kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcıyı neden şikayet ettiğinizi kısaca açıklayın.

Doğa

Doğa, insanların müdahalesi olmadan kendi yasalarına göre işleyen muazzam bir sistemdir.

Doğa, aslında tüm evrendir.

Doğa hayatımız için çok önemli bir yer sahiptir. Varlığı ile birlikte bizlere güzel bir yaşam sunarak geleceğimizi görmekteyiz. Temiz bir oksijen ile ciğerlerimiz temizlenirken bulduğumuz huzur stresten uzak tutar. Kimi Zaman dinlenmek kimi zaman sessizliğin sesini dinlemek rahatlmak huzur bulmak için doğanın bizlere sunduğu her imkanından faydalanmamız gerekir. Kendimizi tabiatın kucağına bırakarak bizi sakinleştirmesi dinlendirmesini isteriz. Doğa, insanların yaşamında önemli bir rol oynar. Doğadan elde edilen kaynaklar, insanların temel ihtiyaçlarını karşılar. Doğanın güzelliği ve huzuru, insanların ruhsal olarak çok rahattlattigii zaten bilinmeketedir. Bize bu kadar güzellik sunan doğamızı korumamız gerektiğine inanıyorum.

Doğanın korunması, insanların ve diğer canlıların yaşamını sürdürmesi için de gereklidir. Doğanın korunması için, insanların çevreye duyarlı olması ve doğal kaynakların bilinçli kullanılması çok önemlidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için oturum açmalısınız.